enter-article תיקון מקלחונים - מדריך התיקונים המלא - אתר המקלחונים הגדול
מקלחונים » מאמרים וחדשות » תיקון מקלחונים - מדריך התיקונים המלא

תיקון מקלחונים - מדריך התיקונים המלא

ישנן תקלות מקלחונים אשר ניתן לפתור בקלות וביעילות מבלי לבזבז זמן וכסף על מקלחון חדש ולכן אם הבעיה אינה רצינית אזי יהיה גם פתרון פשוט
 
כל דבר מתקלקל בשלב מסויים, זה טבעי ומתרחש כתוצאה מבלאי או שימוש לא נכון, אך אין זה אומר שמיד יש לזרוק אותו לפח ולרכוש חדש. במאמר זה נסקור מספר תקלות נפוצות אודות מקלחונים ובעיקר מקלחונים לאמבטיה ונראה כי תיקון מקלחון אינו חייב להיות מסובך ולא תמיד יש צורך לקרוא למומחה או להשקיע בקניית מקלחונים חדשים.
 
בעיות נפוצות במקלחונים ופתרונן

להלן מגוון תקלות ובעיות נפוצות הקשורות אל מקלחונים כולל מקלחונים לאמבטיה והדרכים השונות לפתור אותן:

תקלה מס' 1: ציר המקלחון חורק.
פתרון: יש לגרז וכן לשמן את הצירים בעזרת שימוש בוזלין או סיליקון גריז לפי בחירתכם. השימון יתבצע בציר בחלקו האחורי העליון וכן התחתון.
תקלה מס' 2: המקלחון סובל מרעידות.
פתרון: במקרה והמקלחון רועד ואינו יציב, יש לחזק את התומכים באמצעות מברג וכן לייצב אותו מחדש ולפתור בעיה זו בקלות יתרה.
תקלה מס' 3: ישנם כתמים שונים בפסי המקלחון.
פתרון: במקרה כזה בהם ישנם כתמים שונים אשר גם עלולים להפריע לתזוזה חלקה של המקלחון, יש לנקות כתמים אלו בשימוש אקונומיקה אך לא באמצעות התזה ישירה אלא בעזרת מטלית ואח"כ מריחה שלה על הכתמים וניקויים.
תקלה מס' 4: המקלחון סובל מעובש וכן אבנית.
פתרון: כדי להמנע ממקרים של עובש וכן אבנית אשר גם אינם מוסיפים לבריאותינו, מומלץ מאוד לייבש מקלחונים לאחר השימוש בהם ע"י ניקוי באמצעות מטלית יבשה וכן לאפשר לחדר להתאוורר.
תקלה מס' 5: ישנו שבר בזכוכית המקלחון.
פתרון: בעיה זו כמעט ואינה מתרחשת והינה מאוד נדירה שכן זכוכיות מקלחונים כולל מקלחונים לאמבטיה הן מחוסמות ולכן במידה והנכם מזהים שבר בזכוכית יש מיידית להחליף את כל המקלחון או הזכוכיו בו ולא להשתמש בו כל עוד הבעיה לא נפתרה שכן כל הזכוכיות עלולות לקרוס במקרה כזה.
תקלה מס' 6: ישנה נזילה במקלחון ויש לסתום אותה.
פתרון: ישנם חומרים אשר עשויים לסייע לכם בסתימה ואיטום של נזילה וכן רובה למילוי סדקים ומרווחים במרצפות. כמו כן, בדקו שהברז סגור הרמטית וכי הגומיה הפנימית לא נשחקה ואם כל זאת לא עוזר, אזי הגיע הזמן להזמין איש מקצוע מיומן שיפתור את הבעיה בצורה היעילה והמקצועית ביותר.
 

תיקון מקלחון


מחירים

ישנן בעיות ותקלות שהנכם יכולים לפתור בעצמכם כפי שראינו כמו שימון צירים, הסרת עובש ואבנית, הסרת חלודה וכדומה. יחד עם זאת, במקרים של תקלות חמורות יותר כגון זכוכית או דלת שבורים וסדוקים, תקלה בבסיס האגנית, פגיעה בגוף המקלחון או סתימה ונזילה חמורים יש לקרוא לאיש מקצוע מנוסה. כמה זה יעלה לכם בדיוק?

  • החלפת ציר תחתון למקלחון 6 מ"מ עם פירוק והרכבה של זכוכית קבוע תעלה כ-350 ש"ח.
  • הגעה לבית הלקוח לצורך מתן ייעוץ וכן תיקון המקלחון ללא חלקים תעלה כ-250 ש"ח.
  • פירוק מקלחון והתקנה חדשה הכוללת ניקוי השטח תעלה כ-450 ש"ח.
  • פתיחה של סתימה במקלחת תעלה כ-450-200 ש"ח בהתאם לחומרת הסתימה וסוג החומרים אשר נעזרו בהם לצורך פתיחתה.
 
Showerstalls מרכז עבורכם את מיטב אנשי המקצוע והמומחים בתחום מקלחונים, מקלחונים לאמבטיה וכמובן תיקון מקלחונים. לקבלת פרטים נוספים, ייעוץ ועזרה, תשובות לשאלותיכם והצעות מחיר מיוחדות אשר לא תמצאו בשום מקום אחר, מלאו טופס קצר באתר ונציגינו יחזרו אליכם במהרה עם כל התשובות, הפרטים וההצעות האטרקטיביות.
 
בין שהנכם רוכשים מקלחון חדש או מזמינים איש מקצוע לתיקון בעיה, דאגו כי הנכם מקבלים אחריות מלאה לשקט נפשי ולאיכות הגבוהה ביותר

עוד באותו נושא

מחירון המקלחון

מחירון המקלחון

כבר שנו חכמים- על שלושה דברים מקלחונים עומדים- על החיפוי, ועל הפרזול, ועל האינסטלציה את המחירים של החלק הארי בהרכבת מקלחונים לאמבטיה,...

מדריך חיפוי מקלחונים

מדריך חיפוי מקלחונים

דופן אחת, שתים, לכל היותר שלוש. קצת פרזולים, וכמובן אינסטלציה- וקיבלנו מקלחון למהדרין אין זה מפתיע אם כן כי הפתרון הזול הזה ל"שדרוג" חדרי...

מקלחונים – מקלחת בעיצוב אישי

מקלחונים – מקלחת בעיצוב אישי

חברות מקצועיות בתחום מאפשרות רכישת מקלחונים מובילים ואפלו ייצור של מקלחונים מותאמים אישית כדי שכל הצרכים שלכם ימולאו   אם בעבר בחירה ורכישת...

string(31) "categoryתיקון מקלחון"